Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erős térdfájás mitől akalulhat...

Erős térdfájás mitől akalulhat ki?

Figyelt kérdés
Mostanában észleltem, hogy ha ülök vagy hosszabb ideig utazok behajlított lábakkal, akkor a jobb térdem rettenetesen elkezd fájni, néha meg is dagad. Csak akkor jön helyre, ha lehetőségem adódik kicsit járkálni vagy kinyújtani a lábamat. Néha már olyannyira fáj, hogy sírni tudnék!

2017. okt. 25. 16:44
 1/5 A kérdező kommentje:
*alakulhat
2017. okt. 25. 16:45
 2/5 szamo77db ***** válasza:
Lehet, hogy elkopott a porc a térdízületedben. Én is ezzel kínlódom, tudom, mennyire képes fájni!
2017. okt. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Érdemes porc erősítőt szedni, de orvos is lássa. Sajnos ezt nem lehet elhanyagolni. Ha dagad, gyulladás is lehet benne. Kattogni nem szokott? Meg valahogy akadni, amit "be kell járatni"?
2017. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, néha olyan mintha beakadna. Aztán ha felállok, roppan egyet. Köszi a tanácsot. Mindképp fogok orvossal is konzultálni.
2017. okt. 26. 17:23
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Én most Béres Porcerő Forte + D3 vitamint szedek rá. A háziorvosom ajánlotta, csak nagyon drága. Több mint 5 ezer forint 120 szem. 2x1-et kell szedni belőle.
2017. okt. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!