Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen bőrgyógyászati betegség...

Milyen bőrgyógyászati betegség lehet végbél körül?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja ég kb egyfolytába a végbelem körül.A háziorvos próbált már többmindent.Gondolt aranyérre, szedtem bélgiliszta elleni gyógyszert, több kenőcsöt is próbáltam amiből az Aurobin vált be de csak addig használt míg le nem mostam.A munkám most engedte meg hogy elmenjek szakorvoshoz és a háziorvosom Gasztroenterologushoz utalt be.Volt végbéltükrözés, ujjal is megvizsgált.Azt mondta nincs se gombás fertözés se aranyér nem az ő területéhez tartozik a bajom.Szerinte a bőrrel van baj és menjek börgyogyászhoz.Nemtudom mikor tudok a munkám miatt ujbol elmenni szakorvoshoz.Valakinek van ötlete mi lehet ez az égö érzés és milyen börgyogyászati betegségre utal?Férfi vagyok, hetero tehát nem élek ott szexuális életet és rendszeresen tisztálkodom.Még annyi hogy a végbél körül egyik oldalt kicsit lazább a bőr, ott érzem jobban.
2017. okt. 25. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt mondtad, hogy azt mondták hogy nincsen gombás fertőzés bár nem tudom, hogy ezt ránézéssel hogyan is állap(i)totta meg

Azert szerintem erdemes lehet kipróbálni a canestent( fürdés után, (félborsónyi mennyiség)

pár napig próbáld ki, ha nem használ tovább ne


Az a bőr pedig lehet csak egy elmúlt aranyérnek a "maradványa"

Nyilván ebből biztosat nem tudok mondani, de érdemes lehet ezt kipróbálni

2017. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megnézett belülről azzal a kamerával amit feldugnak és azt mondta fehér pöttyöknek kellene lenniük a nyálkahártyán ha gombás fertőzésem van.Körömvirág krémet ajánlott.
2017. okt. 25. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!