Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A fülcsengés megszűnt már...

A fülcsengés megszűnt már valakinek?

Figyelt kérdés

3 éve van fülcsengésem, az ideggyógyász nevetve közölte, hogy nem érdemes keresni mi okozza, mert nem fog megszűnni soha! Ezért nem is vizsgált meg!

Szóval, szerinte egész életemben ezt kell, hogy tűrjem, és nyugodjak bele, hogy így jártam.


Én ezt nem hiszem el, mert édesapámnak 1,5 évig csengett a füle és ezután magától megszűnt! Ennek már 8 éve, és nála nem tért vissza a fülcsengés.


Van olyan ember, akinél kiderült, hogy mi okozza fülcsengést? És, olyan, aki valamilyen módon meg tudta szüntetni?


A válaszokat előre is köszönöm.



2017. okt. 31. 01:30
 1/1 TR75 ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ezt rendesen ki kell vizsgálni, mert többféle oka lehet. Keress fel egy másik orvost.

Több módszerrel is szokás kezelni, gyógyszer, infúzió, kioltás, szóval jó eséllyel meg lehet szüntetni.

Nekem is van, amióta az eszemet tudom, viszont (gondolom, pont emiatt) engem nem zavar. Akkor hallom, ha direkt arra figyelek (akkor viszont bármilyen zajból kihallom). Egyszer már utánajártam, mi is a frekvenciája.

Itt te is beállíthatod a frekvenciáját (de a hangerővel óvatosan bánj):

[link]

2017. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!