Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Otthon vércukormérővel az...

Otthon vércukormérővel az éhgyomri vércukrom rendszerint 5.5 és 5.7 között szokott alakulni, ez a normális határa?

Figyelt kérdés

186 centi vagyok 73-75 kg közötti súllyal, 28 éves férfi.

Szerintem ez túl magas, szerintetek?

Még ez nem az a szint ami már visszafordíthatatlan, de úgy gondolom regenerálni kellene a hasnyálmirigyem. Erre mi a legjobb taktika? Nagyon keveset enni (zöldségből, ami a csövön kifér persze, csak attól ugyanúgy korog a gyomrom) sokáig direkt jó alacsonyan tartani, mondjuk 1 hónapig, aztán megy ennél magasabb az 5.5-5.7 sávnál alacsonyabb sávban tartani folyamatosan mondjuk félévig? Ez a sáv lehetne 4 - 4,5 közötti mondjuk.


Mit gondoltok?



2017. okt. 31. 10:51
 1/7 anonim válasza:
100%

Kérdező, én megosztom veled az én szerintem, működő dolgot.

Na ugye, vannak a vitaminok Béres Actival Senior, meglehet rendelni, multivitamin és Ginseng Complex with royal jelly, ha ezeket szeded ami mind természetes hatóanyaggal vannak ellátva, akkor már lejjebb megy a vércukor szint, a multivitamin pedig gyorsítja a hasnyálmirigy regenerációját, majd van az a Króm tabletta ami szintén a vércukor szintre jó

2017. okt. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nagyom köszönöm a gyors és hasznos választ!


szerinted is jól gondolom hogy ez túl magas éhgyomrinak?

2017. okt. 31. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:

A legjobb taktika, ha nulla hozzáadott cukrot eszel/iszol.


Hogy mi a "normális", az az orvosok döntésén múlik. Úgy tudom, a legutóbbi döntés alapján ha max. 5,7, az még jó.

2017. okt. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6-7 között emelkedett, szerintem a tiéddel nincs baj.
2017. okt. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Teljesen jó
2017. okt. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Épp most láttam egy vérvételi leletet: a felső határa a normálnak 5,6 (az alsót nem figyeltem).
2017. okt. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

látjátok ez az egyik probléma a témában, ami kiderül a kommentjeitek közül is, hogy ahány helyen informálódom, annyi különböző referencia értéket olvasok... valószínűleg embere válogatja, hogy mi a legjobb érték...


én azért kezdtem méregetni és informálódni a témában, mert egész egyszerűen túl fáradtnak érzem magam az étkezések után és ez egy intő jelnek tűnt, ilyen korábban, fiatalabb koromban, nem volt!

2017. nov. 1. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!