Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bulimiások, evési zavarosok,...

Bulimiások, evési zavarosok, anorexiások: használtok alkoholt a hányáshoz?

Figyelt kérdés

Vannak itt olyan emberek, akik alkoholt használnak annak érdekében, hogy könnyebben tudjanak hányni?

Ha igen: anorexiás / bulimiás vagy? Mennyi idős? Vagy másféle evési zavarod lenne?


Csak azokat kérdezném, akik étkezési zavarosok!

(Illetve a munkátokat le tudnátok légyszi írni?)


Kutatás szempontjából. Teljesen anonim, persze. Az életkor illetve a munkahely érdekelne még! (esetleg ha a családi környezetről írnátok, az is segítene!)


De elég pl. ennyi is:

igen

27 év (nő)

irodai munka


Nagyban segítenétek! De ha bővebben írnátok, pl. a miértről, azt is megköszönném!



2017. nov. 1. 01:57
 1/3 anonim válasza:

14/L.

2 éve vagyok bulimiás.

Nem , nem próbáltam alkohollal 😂😅😅😅

Bulimiás vagyok és kezdődő Anorexia

2017. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 laurta válasza:
53%
Kérlek szépen titeket ha fogyni akartok akkor azt normális módon csináljátok.Ne éheztessétek magatokat ezért.Én nálam korán diagnosztizálták az anorexiát és most gyógyulgatok, csak 11 voltam amikor velem elkezdődött.Higgyétek el, hogy nem akkor vagytok szépek ha csontváznak néztek ki.
2017. dec. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen kutatás?
2017. dec. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!