Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet a bajom?

Szerintetek mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Eddig meg csak a hasam fajt ,de utana egyre tobbszor kellett wcre mennem vagy szekrekedesem van vagy hasmenesem es mar volt nyalkas is a szekletem.

Ejszaka meg eliskezdtem izzadni.olvastam hogy ez mind a vastagbelraknak a tunetei lehetnek.orvosnal voltam vettek vert ,jovoheten megyek vissza es majd adnak beutalot gestroenteroligiára .

De addig tudni akarom nem lehet az valamilyen mas betegsegnek is a tunete?

Koezonom a valaszokat.



2017. nov. 10. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne, ezernyi más betegség is okozhat ilyen tüneteket.
2017. nov. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Például?
2017. nov. 10. 08:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Fertőzés is lehet. Hány éves vagy, hogy vastagbélrákra gondolsz? Ez inkább 60 éves kor felett szokott előfordulni. Szerintem szedjél egy megbízható probiotikumot pár hónapig folyamatosan. Olyat válassz, amelyik túljut a gyomor savas közegén. A nyálkás széklet egy kis bélhurut /gyulladás/. Egyél minden nap reszelt almát, és igyál napi 2 csésze citromfű teát. Ezek segíteni fognak.
2017. nov. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!