Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet calivivirus?

Lehet calivivirus?

Figyelt kérdés
Tegnapi nap folyamán este nagyon elkezdtem izzadni folyt rólam a víz hánytam, egyszer. Ma igazábol hasmenésem van de a reggeli első hasmenés óta csak kb viz ürül ki aszervezetemböl. Szedek probiotikumot,ma még csak perecet ettem mást nem. Folyadékot folyamatosan pótlom korgyolgatok. Azóta nem hánytam de jol sem érzem magam,egész nap csak alszok. Mi lehet ez vírus ?

2017. nov. 11. 13:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah és mielőtt kezdődött volna, műzlit ettem tejjel sok műzlit. Utánna rá egy órara kezdtem rosszul érezni magam.
2017. nov. 11. 13:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem volt friss a tej.

Holnapra szerintem jobban leszel.

2017. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hinném attól lenne, mert mindig tartósitott tejet veszünk...anyám hülyesége. És aznap lett felbontva. Probalok eszegetni krumplit, ropit meg ilyeneket. Meg iszok kortyokba, hatha ámegy rajtam.
2017. nov. 11. 14:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!