Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Krónikus, prosztata és here...

László1212 kérdése:

Krónikus, prosztata és here gyulladás mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Krónikus jobb oldali here és mellékhere fájdalom! Sziasztok! 27 éves vagyok,16 hónapja egy verekedésbe keveredtem, alám rúgtak a jobb herémet érte el. Eleinte nem is foglalkoztam vele úgy voltam h, pár nem és helyre jön de nem! Csak fájt és fájt egyre jobban orvosról, orvosra jártam semmilyen elváltozás nem történt csak nagyon érzékeny volt. Azóta egy krónikus prosztata gyulladásom is kialakult Voltam már hő terápián, tenyésztésen vizelet, ondó! Rengeteg antibiotikumot szedtem gyógyteákat iszom mai napig és izom lazítót szedek, tornázok amit csak lehet! Kérem szépen aki hasonló cipőben jár! Már mint a here fájdalommal kapcsolatban az kérem árulja el mi hozta helyre? Mi történt kinél volt? Egy jó urológus tud e esetleg? Bármi csak már gyógyuljak meg.
2017. nov. 13. 06:16
 1/5 anonim válasza:
Szia, én is nagyon hasonló cipőben járok. Igaz nekem a heréimmel nincsen semmi baj. Krónikus prosztata gyulladásom van több, mint 1 éve már. 4x antibiotikum fajta sem segített, hő terápia 3 hete volt, de úgy néz ki, hogy az sem segített... Nem is a fájdalom, mert az elenyésző, hanem inkább már lelkileg kezd kicsinálni ez a kór :(...
2017. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia hát első sorban sajnálom! Nekem 17 hónapja tart ez a dolog ..hőterápiát ne vedd fel többé mert még jobban szét kúrja a prosztatádat tapasztalatból mondom!!! Gyógynövényes gyógyszerek és torna a gátizmok mozgatása az segít.
2017. dec. 10. 19:06
 3/5 anonim válasza:

nekem szörnyű volt a hőterápia, alig ment be a katéter, úgy kellett szó szerint begyömöszölni :D, azt hittem meghalok ott helyben, utána a fél óra gőzölés is nagyon kellemetlen volt.


azóta kb 3 hét telt el és még mindig érzem pisilés közben a katéter okozta fájdalmat, Te mennyi ideig érezted utána ?

2017. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia kb nekem is 3-4 hét ..nekem sajnos a herém úgy fáj hogy majd meg őrülök :(
2017. dec. 13. 07:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia sajnos nekem a mai napig van here fájdalmam és gát tájéki fájdalmaim! Neked azóta javult ? Hogy érzed magad-glaszlo25@gmail.com itt előbb elérsz.
2018. febr. 28. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!