Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gerinccel kapcsolatos kérdés....

Gerinccel kapcsolatos kérdés. Valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pár honapja kiderült állitólagosan hogy kezdődő gerinc sérvem van. Két porckorongom el van meszesedve. Ezt röntgen mutatta ki. De...az hogy? Voltam reumatologian...gyogytornán fizikón... stb. Mennem kell majd vissza kontrollra,de még nem mostanában... Nekem csak a kérdésem annyi hogy mitől lehet az hogy szúró fájdalmat érzek a gerincemen? (Eddig is fájt,de nem szúrt!) Nem folyton inkább csak munkában meg ha kihúzom magam. Meg hogy mennyire lesz megterhelő a terhesség? Mert régóta tervben van!!! De senki nem mond semmi konkrétat!

Köszönöm aki válaszol.



2017. nov. 15. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

na ezért mondják, hogy egyenesen állj, mert neked már lőttek, ha gyerek előtt fiatalon már az állás is fáj.

A gyógytorna :D ... ne reménykedj benne

hátedzés kellett volna súlyzóval ...

2017. nov. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elnézést de nem irtam sehol hogy az állás fáj. Semminilyen problémam nincs. Es nem is sugárzik ki sehova sem. Akkor faj leginkább ha kihuzom magam... torna meg van. Uszodaba is jartam...
2017. nov. 15. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!