Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Ha a MÁK kártya érvényessége lejár hogyan tovább?

Tartósbetegség pontosabban gerincferdülés miatt kaptam közgyógyigazolványt és mák kártyát ,azonban mindkettő nemsokára elévül, 20 éves vagyok. Tudok még kártyákat igényelni és ha igen hol ,vagy rám már más dolgok vonatkoznak. Valaki segítsen légyszi aki hasonló cipőben jár.Az orvosom kérdeztem ,ő nem segíteni.

2017. nov. 15. 21:18  Privát üzenet  

A válasz
18 éves kor fölött nem szoktak általában adni ilyenekre, ahhoz sokkal súlyosabb kell. Igényelni nem tudsz, ha járna, kiküldenék automatikusan. Nem tudom milyen ferde lehet a gerinced, ha neked erre jártak egyáltalán ilyen kedvezmények.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. dec. 4. 13:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a bankkártyám érvényessége 08/17, akkor augusztus elsején már nem tudom használni? A kártya lejárta után tudok utalni, ill. nekem is tudnak utalni?
Ebben a hónapban lejár a bankkártyám érvényessége, normális, hogy a bank (OTP) még nem küldte ki az újat?
Lejárt a gázpisztoly MKH kártya érvényessége, ujra be kell vizsgáltatni vagy csak simán meghosszabbitják /C. I. P. jeles/és mibe kerülhet?
20 mobiltelefon 3000. - feltöltés kb.2 hónapja. Sms jön: kártya érvényessége 5 nap múlva lejár! Van-e valami teendőm, mivel évközben többször is töltöm, vagy elveszik róla az összeg?
TAJ kártya érvényessége diákoknak?
Mielőtt lejárna a SIM-kártyám érvényessége kapok értesítőt postán? (vagy miután lejárt? )

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!