Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » évek óta nincs epehólyagom...

évek óta nincs epehólyagom most mégis nagyon durván bedurrant a gyomrom. Fáj folyamatosan. Mi lehet a bajom? Nagyon félek nem e hasnyálmirigy gyulladás. Ugye nem? :S vagy fekély? 28f

Figyelt kérdés

azzal kezdődöt hogy rengeteget emelgettem és egyszercsak begörcsölt az epehólyagom helyénél valami. ez 1.5 hete volt és nem múlt el. a gyomrom fáj, az epém fáj, ráadásul folyik az orrom, megvok fázva és garatgyulladásom van vszeg. mert ott is fáj. pánikbeteg vagyok és régen megállapították hogy epereflux gastritisem van... de ez sok éve volt, de a gastritis ki-ki újulgatott eddig. év elején voltam szarul, de nem ennyire, akkor sürgösségi, ahonnan hazaküldtek, mert gastritiszt állapítotak meg. de UH volt és semmi nem volt az epémben. azonban akkor övszerüen kezdett el fájni.


most ami van: folyton fáj a hasam, meg az epém ( vagyis a spincter of oddi görcsöl nyilván hólyag híján), puffadok és fáj a gyomrom.


nincs hasmenésem nem hányok stb de ez van. Péntekre kaptam UH -ra időpontot, de az messzi van nem tudom addig hogy bírom ki. mit tehetek? Mekkora esélyel van nagyon komoly bajom? Fekélyre sajnos hajlamos vagyok, anyumnak is volt és a nagypapámnak dédnagypapámnak is....


2017. nov. 15. 23:48
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi a pocsék írásért de nagyon félek, egyedül vagyok teljesen és a kezeim is hidegek, nem tudok gépeni sem :S
2017. nov. 15. 23:48
 2/7 A kérdező kommentje:
félek hogy hasnyálmirigy gyulladásom van, mert az volt kb 5 éve, amikor az epehólyagom ki lett szedve... :S
2017. nov. 15. 23:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Orvos? Orvos!
2017. nov. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
qrva sokat segítettél.
2017. nov. 16. 00:14
 5/7 anonim válasza:
Ugyen ez van nekem. Vegyel be egy nospat vagy advilt segit hidd el. Aztan menj el holnap haziorvoshoz vagy ugyeletre hatha ad addig valami gyogyszert vagy akarmit amitol jobb kesz. Hasznalj melegito parnat az segit valamennyit vakamit ne egyel savasító etelekes pl kave vagy citromos viz. Remelem segitettem. En is holnao megyek dokihoz ha akarod leirom h mi volt;)
2017. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
okés, írd le, érdekel :) nekem uh volt, minden rendben azon kívül hogy mint a lufi felvagyok fújódva, durván,. ez okozza a panaszokat...
2017. nov. 17. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Figyelj csak! Ez sima gyomorhurut is lehetett ám. :) Csak azért írom, mert nekem is ez volt pont most a héten. Azt hittem meghalok, úgy görcsölt a gyomrom. De közben a torkom is fáj. Aztán gégegyulladás, köhögés. Tudnak ilyen csúnyaságokat csinálni a bacik is rendesen.

Csak ha netán lenne még ilyen, azért írom. :) Én is tiszta pánik vagyok mióta epeköveket diagnosztizáltak. Minden görcsnél azt hiszem itt a vég.

2018. ápr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!