Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visszamehetek az orvoshoz ha...

Visszamehetek az orvoshoz ha még nem leszek jól?

Figyelt kérdés
Szóval a héten nem mentem suliba mert beteg vagyok be van gyulladva a mandulám de mióta itthon vagyok csak rosszabbul vagyok este nem kapok levegőt elkezdtem köhögni és napközben is egész nap mintha egy buborékban lennék szóval egyre betegebb vagyok. A gyógyszert anya csak holnap veszi ki eddig nem foglalkoztam vele sajnos itthon szopogattam strepsilst meg algopirint vettem be ha fájt a fejem de ennyi. Visszamehetek jövő héten megint ha még nem leszek jól? Csak cikinek érzem mert tavaly sokat voltam dokihoz stressz miatt gyakran ment a hasam meg a mandulám miatt folyamatosan beteg voltam ami most is fenn áll és félek azt hiszi a doki hogy csak lógni akarok a suliból. Nem szólhat be ha visszamegyek?
2017. nov. 16. 00:23
 1/1 anonim válasza:

Nem fog elküldeni ha ott vagy, meg ha látja hogy rossz a helyzet akkor plane. ;)

Amúgy a sok hiányzást max rossz szemmel nézi.

2017. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!