Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Oroszországban mitől van...

Oroszországban mitől van olyan sok HIV fertőzött?

Figyelt kérdés
[link]

2017. nov. 16. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Az AIDS miatt.
2017. nov. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És máshol miért?
2017. nov. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ott is azért.
2017. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A felvilágosítás / felvilágosultság hiánya, a gyenge oktatás, a nyomor stb miatt.


Azért azt érdemes megjegyezni, hogy Oroszországban kb 145 millió ember lakik, nyilván több lesz a HIV fertőzött is.

2017. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valamint 1 millió intravénás kábítószer fogyasztó él Oroszországban.
2017. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Oroszország/Ukrajna területére elsősorban az intravénás drogozók miatt mondják a magas Hiv fertőzöttek arányát.Valamint ,hogy sokkal több szexmunkás kerül ki pl Ukrajnából. Magyarországon eddig elég jól kordában van tartva bár már itt is növekszik. Viszont itt minden kis növekedésre vészharangot kongatnak,szerintem nagyon figyelnek rá és próbálják alacsonyan tartani..
2018. jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hat persze, hogy veszharangot fujnak, ez egy komoly betegseg.


En azt latom a fiatalsag koreben, hogy mivel ugyis van mar ra gyogyszer ezert kevesbe foglalkoznak vele - de hat ki a fene akar elete vegeig gyogyszert szedni?

2018. jan. 31. 14:14
 8/8 anonim válasza:
Nem azért írtam ,mert ez engem zavar. Én "büszke" vagyok rá úgymond ,hogy itt így figyelnek rá. Alacsonyan próbálják tartani. Én is voltam szűrésen és izgultam ,pedig semmi olyan dolgot nem csináltam (mikrosérüléstől izgultam a fiút pedig ismertem mondta is ,hogy nincs baja de én azért mentem tesztre igaz csak 2 évvel később ,de nem volt más partnerem ). Érdekes ,hogy én izgultam,az meg aki nem védekezik meg mindenkivel összefekszik az lazán vállat von.. Én nagyon féltem tőle mindig is és fogok is. Ezért figyelek oda. Előző válaszoló
2018. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!