Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet 16 éves korba ez...

Mitől lehet 16 éves korba ez a hátsó fejfajas?

Figyelt kérdés

16 eves fiu vagyok. Jó pár hónapja fáj a fejem hátul(tarkom felett). Nem olyan erős a fájdalom mimt egy migrén esetében inkább azt érzem mintha nyomna es be lenne feszülve . Emellé társul még az is hogy a nyakam is merev és egy bizonyos mozdulatnál valami roppan is egyet a nyakamba.Tulajdonképpen a csuklyásizmom környéke kicsit feszes. A jobb vállamnál is az van,hogy alapjáraton nem.annyira fáj csak olyan mintha a mozgása kicsit korlátozott lenne , talán csomós kicsit és az gátolja vagy le van tapadva ? Ha egy bizonyos szögbe hajlitom akkor érzem ugy , hogy valami nincs rendben .Vérvételem tökeletes volt ., Testtartasommal nincs gond sztem, a gerincem egyenes, sportolok.. Igazabol egy tippem van mitol lehet de nem biztos , Mert eddig nagyon stresszes voltam ... Szorongtam az iskola miatt nagyon... Kicsit el is fajult a dolog, szoval most magantanulo vagyok.

Azota viszont nem szorongok, nyugodtabb vagyok, de sajnos egyelore meg nem tudok a legjobban a stresszhez alkalmazkodni. Köszönöm a válaszokat



2017. nov. 16. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
nyakcsigolya
2017. nov. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyakcsigolyáddal van a gond, ettől lehet a fejfájás.

Ha orvosnál mindent rendben találtak, akkor csinálj nyaktornát, neten találsz többet is és dörzsöld a csomós, letapadt izmokat lóbalzsammal, vagy Inno reuma krémmel. Igyál nyugtató citromfű teát.

2017. nov. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!