Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 60 éves vagyok,5 éve volt...

60 éves vagyok,5 éve volt infarktusom. Kb 1 hete magasabb a vérnyomásom (délelőtt megközelíti néha a 160-at (bepirosodik a fejem időnként - és érzem is a nyomást benne) - dél felé lemegy 130 körülre) Lehet-e oka a hideg idő eljötte?

Figyelt kérdés

1 hónapja voltam kardiológiai kontrollon, minden rendben volt, még potencianövelő felírását sem ellenezték (írattam is fel a háziorvossal, és használom is).

A stresszt sem zárom ki, (én inkább arra fognám - de most is csak annyi -nem kevés- stressz van az életemben, mint korábban).


2017. nov. 16. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Hideg időben nekem is magasabb, mint nyáron, de gyógyszerrel 120-130 között karbantartható, a 160 az elég magas, nem ártana ha elmennél orvoshoz.
2017. nov. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!