Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a teendő ha kapar a torkom?

Mi a teendő ha kapar a torkom?

Figyelt kérdés
holnap lesz egy hete hogy folyamatosan kapar a torkom. a torokfájással kezdődött de az már megszűnt. viszont annyira irritál ez a kaparó érzés hogy már nem bírom ki a holnapot , mire elérek az orvosokhoz megfulladok. nem tudom felköhögni annyira a váladékot hogy ki tudjam köpni. kedden voltam először orvosnál akkor kaptam antibiotikumot és egy allergia elleni gyógyszert. de mit tegyek hogy az éjjelt ne kelljen végigszenvednem? próbálom kikopni ezt a valamit ami le van tapadva de nem sikerül... tipp hogy mit tehetnék?

#betegség #török László
2017. nov. 16. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod, hogy tényleg nem fogod túlélni, akkor mindenképpen menj orvoshoz, vagy hívj mentőt.


Ha nem ez a helyzet, akkor el fog múlni. Tűrj.

2017. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Köptetőd nincs? Robitussin nagyon hatásos. Csinálj egy kamillás-citromfüves-cickafarkfüves teát, és tegyél bele egy marok sót, 10csepp diapulmont, és inhalálj naponta többször.
2017. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sós vízzel gargalizálj, ez a legjobb rá.
2017. nov. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kaparj vissza XD sós vízzel gurgulálj
2017. nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!