Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakivel volt már valami...

Valakivel volt már valami hasonló?

Figyelt kérdés

Szóval, körülbelül egy hete éjjel felébredtem, hogy fáj a fülem, de rohadtul. vettem be fájdalomcsillaptót (könnyek között, pedig elég nagy a fájdalomküszöböm..) aztánmásnao reggel furán hallottam, így kettőt mindenből, mintha visszhangzott volna minden.először nagyon fájt aztán vagy hozzászoktam, vagy elmúlt(reggel vettem be fájdalomcsillapítot, aztán utána már nem, csak estére, hogy nehogy felkeljek..)

kicsit náthás voltam előtte, orrfújás stb,

és azóta vérzik mindig az orrom, mikor kifújom .

a fülem azóta jobb, nem fáj, csak nagyon furán hallok (mintha labdában lennék? nem tudom megmagyarzáni.. mert sose volt még ilyen)

a kérdésem az lenne, hogy valakinek volt már valami hasonló? az orrvérzés is para, mert sose szokott vérezni az orrom .

bármi tippet, tapasztalatot akármit szívesen fogadok, köszi



2017. nov. 18. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvosod mit mondott?
2017. nov. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem votlam orvosnál, még egyenlőre.. lassan muszáj lesz
2017. nov. 18. 12:18
 3/3 anonim válasza:
Begyulladt a füled. Azért gyulladhatott be mert túl erősen fújtad az orrod és ráment a takony a füledre. Az orrod is azért vérezhet. Az orvos ír rá egy Augmentin-t oszt heló.
2017. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!