Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy héten vagy 5szor beszurt...

Egy héten vagy 5szor beszurt baloldalt a mellkasom, a mellem alatt, mi lehet?

Figyelt kérdés
Elotte is volt,hogy erosebben, nagyon durván szurt,de ilyen sűrűn nem szokott lenni. Hirtelen jon elo, par percig tart utanna elmulik. Egyszer volt olyan hogy egy nap többször is beszurt, es a hátamon éreztem szurast. Mintha sok kis tut szurtak volna vegig, es egetett, vakartam mert annyira kellemetlen volt. Azóta nem fordult elő. Mi lehet ez?

2017. nov. 19. 11:31
 1/6 A kérdező kommentje:
aza baj hogy nem m tudom ott mi faj, csak azt erzem hogy szur.:( nagyjából a mellemnel
2017. nov. 19. 11:37
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja es kavezok. egy csésze egy nap, alacsony a vernyomasom. 95.Sokszor szokott fajni a fejem, de az csak azert is mert keveset iszok. 1000 liter. ha megvan. amúgy 500ml.Es edzek. 17\l
2017. nov. 19. 11:41
 3/6 A kérdező kommentje:
1000ml*
2017. nov. 19. 11:42
 4/6 A kérdező kommentje:
nem dohányzom
2017. nov. 19. 11:46
 5/6 A kérdező kommentje:
1 eve volt mellkasi rongenem. nem volt semmi, es tudoszuron se talaltak semmit.
2017. nov. 19. 11:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Napi 2 liter folyadékot ígyál meg, hogy a tested normálisan működjön. Az alacsony vérnyomás nőknél gyakori, ahogy észrevettem, attól kétlem, hogy ez lenne. Esetleges kardiológushoz menj kontrollra.
2017. nov. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!