Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet vakbélgyulladás?

Ez lehet vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés
Tegnap hasfájasra ébredtem,és hánytam kétszer. Aztán bevettem egy fájdalomcsillapítót,remélve,hogy gyomorrontás lehet. El is múlt a fájdalom,de ha most felkelek,köhögök vagy megnyomom a hasam jobb oldalt akkor fáj:/ Ugye ez nem vakbélgyulladás?

2017. nov. 20. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár lehet az is. Én ilyennel nem szórakoznék, irány az orvos.
2017. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vakbélgyulladás általåban nem múlik el csak fokozodik..Bar nagyon alattomos egy virus..Inkabb nezesd meg merrt a vakbelgyulladas nem jatek
2017. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt erős a fájdalom. Orvoshoz mentem, másnap már műtöttek is, harmadnap otthon lábadoztam.
2017. nov. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tünetek alapján akár az is lehet. Mikor nekem volt, akkor este kezdett el fájni iszonyú erősen, bementünk az ügyeletre egyből küldtek az ügyeletes kórházba aznap éjjel műtöttek is, ha nem teszik perforált volna. Szóval vizsgáltasd ki!
2017. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bélhurut is lehet, de vakbél is, jobb lenne ha orvoshoz mennél.
2017. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!