Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájdalmatlan csomo a nyakamon....

Fájdalmatlan csomo a nyakamon. Valaki jart mar hasonlo cipoben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 honapja van egy nagy, szemmel is lathato fajdalmatlan csomo a nyakamon. Kemeny es nem mozdithato, neha ugy erzem hogy kicsit vissza megy. Voltam vele MR-en, meg elkuldtek tubiopszias mintavetelre. Most varom az eredmenyt. Voltam fogaszaton, semmi baj nincs a fogsimmal meg csak lyukas fogam se volt. Van okom felni? Esetleg van akinek hasonlo tapasztalatai vannak?

18/L



2017. nov. 20. 23:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Mintaban karosodott lyphoid sejteket es karosodott sejtek magfonalait talaltak, de nem volt ertelelheto a minta, mert elrontottak. Legyszi irjon valaki
2017. nov. 21. 18:55
 2/9 anonim ***** válasza:

Lymphoid sejtek nyirokcsomóban vannak. Lehet, hogy a kikenésnél szétnyomódott a sejtek egy része, ez előfordul, könnyű őket kipukkasztani.

Egyenlőre annyit tudunk, hogy ez egy nyirokcsomó.

Megismétlik a mintavételt?

2017. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ilyenkor nem kiszedik, és úgy nézik meg mi az?
2017. nov. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!! Nagyon el vagyok keseredve es senki nem mond semmit. Nem tudom, mert nem volt a doki es elkuldtek hogy majd jojjek vissza maskor, szoval jovo heten beszelek vele, vagy kiszedik vagy ujra elkuldenek szerintem mintavetelre.
2017. nov. 23. 08:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Haematológiára mennék a helyedben, ha nem adnak beutalót akkor is bemennék és leszólítanék orvosokat, vannak jó fejek akik mondanak ilyenkor valamit.
2017. nov. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs mit mondjanak, ott egy nyirokcsomó, amiből korlátozott értékű mintát sikerült nyerni.

Jól mondja a kérdező, új minta kellene.

2017. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, nem alap, hogy új mintát vesznek csak váratják.
2017. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, valoszonu felkeresek mas orvot is. De meg visszamegyek azert hozza megbeszelni hogy hogyan tovabb, lehet elkuld egy ujabb mintavetelre.
2017. nov. 24. 22:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2023. máj. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!