Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hosszú ideje torokfájás. Mi...

Hosszú ideje torokfájás. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónappal ezelőtt volt egy felsőlégúti fertőzésem, amire nem szedtem be a kapott antibiotikumot, mondván majd a teázással meggyógyulok. Nem így lett, húztam pár hétig de csak nem lett jobb. Elmentem ismét orvoshoz ezelőtt héten, heveny hörghurutot állapított meg és kaptam rá Cefzilt. Beszedtem, azonban nem tapasztalok javulást, sőt. Mintha ismét fájna jobban (néha enyhült), meg ismért többször tüsszentek és dugul az orrom picit. A közérzetem egyébként egész jó, nem tapasztaltam extra fáradtságot se semmi ilyesmi, csak nem értem miért nem gyógyulok ki. Voltam vérvételen, ott mindent rendben találtak.

Sajnos dohányzom, igaz csak napi pár szálat, de az utóbbi időben ezt is hanyagoltam a tünetek miatt.

Mi lehet a gondom oka? Közrejátszhat az is, hogy elég sokat stresszelek mostanában? Komolyan kezdek aggódni...

Köszönöm előre is a válaszokat, 16/L



2017. nov. 21. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Megvannak a manduláid?Milyen a torkod,piros,gyulladt?Mutass képet a torkodról.Nekem egy régebbi elhanyagolt torokgyulladásból lett krónikus garatgyulladás.Azóta állandóan érzékeny a torkom,mindig piros.El kéne menned a gégészetre,lehet neked is hasonló a bajod mint nekem.
2017. nov. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat piros picit igen, képet most nem tudtam csinalni. A manduláim megvannak. Sajnos lehet, hogy van igazság abban amit mondasz...
2017. nov. 24. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Látni kéne,de valószínű neked is az van mint nekem.Majd én is mutatok képet.
2017. nov. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!