Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sycumar mite mellett alkohol?

Sycumar mite mellett alkohol?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok november elején voltam kórházban 1hétig tüdőembóliával (trombózisom nem volt). 4mg sycumát szedek jelenleg. Nemnagyon szoktam inni de most szilveszter előtt és szilveszterkor is megyek bulizni. Nem szeretnék tajrészeg lenni viszonylag keveset innék(pár sör max 2-3 töményebb 2centes). Szerintetek ez még belefér? Lehet belőle baj?

2017. nov. 23. 16:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Syncumar mitéről van szó fent elírtam 😁
2017. nov. 23. 16:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el a gyógyszer utasítását. Ha rajta van az alkohol, akkor teljes nyugalommal ihatsz..
2017. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt írja hogy ünnepekkor 1 pohát nem okoz gondot, de én nem 1 pohárt tervezek.
2017. nov. 23. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Az jó erős gyógyszer

Inkább valami alkohol menteset igyál

2017. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.kiderült hogy mitôl lett embóliád? Felszívódtak a rögök? Van vmi panaszod? Mellkas ès hátfájdalom..lègszomj? Èn xareltot szedek egy ève.elvileg semmit sem lehet inni vele.egyszer ittam kèt pohár pezsgôt de hàl istennek nem lett bajom.a sincumar mellett sem ajánlatos.keresztapàm azt szedi ès ô csak alk.mentes sört iszik.kèrdezd meg az orvost hogy esetleg aznap ha nem vennéd be nagy baj lenne e? Tehát mérlegelj hogy melyiktôl lehet nagyobb bajod.hogy nem veszed be vagy ráiszol? Óvatosan.ès jobbulást.amúgy nekem is embóliám volt.a harmadik vetélèses mûtét után kaptam.múlt hònapba pedig volt a negyedik vetèlès.
2017. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, nem jöttek rá az okára viszont nagyon pici kiterjedésű volt. Megkérdezem majd a dokit az a biztos.
2017. nov. 26. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!