Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ha nem is szeretek...

Mit tegyek ha nem is szeretek inni?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de nekem elég fél liter víz naponta pedig tudom hogy többet kellene de mikor néha eljutok az 1 literig úgy undorodom a víztől. Vannak ezek a üdítő porok pl. Bolero és azt se szeretem mert elég fél liter. Tejből is elég lenne vagy sió. De a vizet már utálom. Hogy igyak meg 2 litert? Ráadásul fogyás a cél

17/l


2017. nov. 24. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is soknak tartom a kötelező 2 liter folyadékot. Annyit iszok, amennyit kívánok. Nem tudom, miért kellene erőltetni?
2017. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azert kell folyamatosan inni, mert a szervezetunk nagy resze viz, a sejtjeink mukodesehez is sok vizre van szuksegunk. Meregteleniteshez, felfrissitishez ujra es ujra cserelnunk kell a vizet. Azert tiszta vizet, mert arra van szuksege a szervezetnek ... minden mas folyadekbol az emesztesnek meg ki kell vonnia a felhasznalhato vizet es ez sok energiat vesz el a szervezettol.

Ha nem fogyasztasz eleg folyadekot, meg a vered is besurusodik, renyhul a keringes, ami megint csak egy csomo dolgot okozhat.

Nem azert eszunk mert fincsi es nem azert iszunk mert szomjasak vagyunk, hanem azert eszunk/iszunk, mert a testunk mukodesehez ugyan ugy uzemanyagra es kenoanyagra van szuksegunk, mint a gepeknek. Kaja az uzemanyag, az ital pedig a kenoanyag.

2017. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha így folytatod, hamarosan komoly bajaid lesznek.
2017. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!