Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Betaloc-ot szedek szívritmusza...

Betaloc-ot szedek szívritmuszavarra. Szedhetek mellé Aspirin-t? Azt olvastam, az Aspirin segít az infarktus megelőzésében.

Figyelt kérdés

2017. nov. 24. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szedhetsz. Nem keresztreagál egymással a kettő.
2017. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamo77db ***** válasza:
Az orvosoddal beszéld meg!
2017. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 hónap múlvára van időpontom. :/
2017. nov. 24. 19:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz gond. Itt megtudod nézni, milyen kölcsönhatással vannak egymással:


[link]

2017. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Szedhetsz igen, de az kamu, hogy megelőzi az infarktust. Ezt olvastam. A gyomrodat viszont tönkre teszi. Inkább vegyél magadnak Omacor omega 3 kivonatot. Ezt megelőzi a szívritmus zavarból adódó infarktust. Panangin, Magnerót is segítségedre lesz.
2017. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Aspirin Protect nem bántja a gyomrot.
2017. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
S közel sem kamu az aszpirin vérhígitó hatása!!!!!
2017. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az aszpirin nem vérhígító! Ez egy throbocita aggregáció gátló, ami megakadályozza a vérlemezkék összecsapódását. Persze ezáltal, kevésbé alvad meg a vér, így kisebb az esély vérrögök kialakulására. És igen segít, am meg valóban bántja picit a gyomor nyálkahártyát.
2018. jan. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!