Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj? Nem értem.

Mi lehet a baj? Nem értem.

Figyelt kérdés
Kb 1 hete, szinte minden nap érzek a hasam jobb oldalán ilyen fura érzést, amit nem mondanék fájdalomnak mert nem gátol semmiben a mindennapjaimban, még is szinte egyfolytában érzem, lehet azért mert egyfolytában rá figyelek, valamint a hasam is néha görcsöl. Emelett fáj a derekem, a hátam, és rengeteget mocorognak a beleim (jelenleg is). Nemrég voltam kivizsgáláson, ott bélhurutot állapítottak meg, de ez már 2 hete volt, és 1 hétig szedtem rá gyógyszert, aztán el is múlt. Labor is jó volt, illetve az ultrahang is. Lehetnek mindezek szorongás miatt? Meg vagyok ijedve. 15/f

2017. nov. 25. 16:06
 1/1 A kérdező kommentje:
A derekem inkább mozgásra fáj, főleg, amikor lehajolok. Azt kihagytam, hogy a köldököm felett a hasam keményebbnek érzem.
2017. nov. 25. 16:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!