Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet védekezni a...

Hogyan lehet védekezni a hányásos vírus ellen? Ez ellen is lehet vitaminnal védekezni vagy csak kézmosás?

Figyelt kérdés
Csak cseppfertőzéssel terjed ? Szörnyen felek a hanyastol és sok helyen hallom látom hogy elvileg van ilyen vírus most.
2017. nov. 25. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Elvileg van igen. A calicivírus pl nem cseppfertőzéssel terjed, maximum úgy, hogy a hányásból párolog fel.

Én is hasonló cipőben járok és grapefruitmag cseppet iszom. Eddig idén elkerült ez a nyavalya (koppkoppkopp). És igen, étkezés előtt mindig alapos kézmosás.

2017. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én most a daily packot szedem ez 9 db kapszula naponta eddig nagyon bevált .
2017. nov. 25. 22:58
 3/8 A kérdező kommentje:
Hol vettél olyan cseppet ?
2017. nov. 25. 22:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg is rendeltem a Benu gyógyszertár oldaláról szerintem keddre itt is van. 20ml grapefruit mag kivonat
2017. nov. 25. 23:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Tescoban vettem eddig, vagy a DM-ben, ott 30 milis kiszerelésben van.
2017. nov. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valóban használ?
2017. nov. 27. 00:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ami tutira bevált,az a kolosztrum.Olvastam róla neten,kimondottan jó az ilyen vírus megelőzésére.Az én fiamnak szerencsére bevált,mikor tavaly az iskolát is bezárták a vírus miatt,annyian megbetegedtek.Most is olyan vitamint adok neki,amelyben benne van.
2017. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utána nézek :) sose hallottam róla
2017. nov. 27. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!