Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szinte minden éjjel annyira...

Szinte minden éjjel annyira leizzadok, hogy még a nadrágom szára is vizes lesz és át kell öltöznöm az éjszaka közepén. Mit tehetnék ellene? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2 hónapja van ez. Nem vagyok lázas mértem többször. Napközben nem izzadok és éjszaka sem azért mert melegem van. 2 hónapja csináltak vérképet minden oké volt.

#Éjszakaiizzadás
2017. nov. 25. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Így, hogy semmit sem írsz magadról, még csak tippelni sem lehet. Nő vagy, a változókorban? Férfi vagy, és piálsz, vagy cigizel? Kövér vagy? Gyógyszert szedsz? Számtalan oka lehet az izzadásnak. Különben én is így voltam. Hónapokon kersztül minden éjjel leizzadtam. Az urológia orvosomat kérdeztem meg, mi lehet ez? Azt válaszolta, hogy a cukorbetegség csinál ilyent, vagy pedig hormonális eredetű. A cukorbetegség kizárva, és egy hét múlva az izzadásom is megszűnt egyik napról a másikra. Én pasi vagyok, 50 en túl. Nem iszok, nem dohányzok. A kötelező prosztata gyógyszeren kívül nem szedek gyógyszert.
2017. nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
38/nő nem iszom, nem dohányzom, vékony vagyok, és nincs baj a cukrommal. 2 hónapja volt egy műtétem, már a kórházban kezdődött az izzadás. De begyógyultak a sebeim teljesen és a komtroll is rendben volt. A hormon változás az elvileg lehet. De a nőgyógyászomat nem érdekli az ilyesmi. Így nem tudom ezzel mit lehet kezdeni.
2017. nov. 25. 22:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Fogamzás gátlót szedek csak meg b vitamin komplexet és egy hajhullás elleni hajszeszt amiben ösztrogén is van. De azt csak egy héten kétszer kell használni.
2017. nov. 25. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!