Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj minden reggel a fejem?

Miért fáj minden reggel a fejem?

Figyelt kérdés
Már egy pár hónapja, minden reggel amikor felkelek fáj a fejem...Nagyon idegesítő. Azért lehet mert sokat nézem a telefonom képernyőjét ? Vagy a másik ami lehet , hogy sapka nélkül szoktam járkálni és sokszor fúj a szél ? 20/F

2017. nov. 28. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
amiket írsz, lehet - jó az ágy? a párna? a levegő a szobában? nyugodt csendes helyen alszol? -ezekben is lehetnek okok
2017. nov. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Párnámmal, ágyammal semmi gond nincsen.

Nagyvárosban élek szóval a csend és a nyugalom az nem megszokott, de nem zavaró.

Esetleg stress miatt kialakulhat a fejfájás ?

2017. nov. 29. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:
persze, ha nem lazulsz el, ha feszülten alszol, az nem jó. Jó lenne, ha elalvás előtt legalább egy félórával már nem néznél monitort/képernyőt semmit. Olvass, vagy rajzolj, vagy írj - naplót- az segít feldolgozni a napi hatásokat, nem viszed magaddal az alvásba. És szellőztess mindig, kell a friss levegő. Ritmusban legyen az ébrenlét-alvás lehetőleg. Magadtól ébredsz? az lenne jó..
2017. nov. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Igen, szerencsére délután dolgozom így mindig magamtól ébredek, de szinte soha nem tudom magam kialudni. Egész nap fáradt vagyok.

Igyekszem mostantól telefon nélkül elaludni :D

2017. nov. 29. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!