Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 napja nagyon fáj a hasam....

3 napja nagyon fáj a hasam. Fogalmam sincs, mit tegyek, van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Csütörtökön reggel kezdődött, de nem nagyon fájt, így elmentem suliba. Viszont ahogy hazaértem, olyan szinten rákezdett, hogy azt hittem meghalok. Anyum adott Nospat, de nem igazán segített. Másnap már az iskolát is kihagytam, mert nagyon rosszul voltam, aznap hánytam is kétszer. Ma már úgy ahogy, de jobban voltam, csak kicsit émelygett a gyomrom, de most este megint nagyon elkezdett fájni, meg sem bírok mozdulni. A fekvés nem esik jól, csak jobban fáj-és fáj. Tegnap szinte semmit nem ettem, így ma elég éhes voltam, de nem tudom, mit fogyaszthatok ilyenkor. És még mielőtt valami ráfogná a terhességre, megnyugtatok mindenkit, hogy 14 éves vagyok, szerelmes sem voltam, nemhogy akármilyen kapcsolatot létesítettem volna. Szóval valaki tud nekem segíteni?

2017. dec. 2. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
De nem is menstruálsz? Ha az se, akkor holnap reggel el kell menni a háziorvoshoz.
2017. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menés gondolata nem fordultam meg a fejedben a nagy fájdalmak közepette?
2017. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem menstruálok, mivel most volt meg, két hete, úgyhogy nem hinném, hogy attól fájna. Amúgyis amikor megvan, akkor sem szokott fájni a hasam hála Istennek. Egyébként, természetesen megfordult a fejemben, de állitólag csak valami fertőzés, éppen ezért semmit nem csinálnak vele. Gondolkodtunk még, hogy talán kórházba megyünk (voltam már ilyen bajokkal, mert kiszáradtam), de így felvételi előtt nem igazán lenne szerencsés.
2017. dec. 2. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nyilván egy vírusos bélhurut, amire széntablettát és Bolus adstringenst kellett volna bevenni, diétás étkezés mellett.
2017. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet fertőzés is, de egy háromnapos hasfájás megítélése már orvos feladata.
2017. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vakbél... Tessék elmenni a sürgősségire. Most!
2017. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!