Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet influenzából 1 nap...

Hogy lehet influenzából 1 nap alatt kigyógyulni? Holnap mennem kell melózni vagy baj lesz!

Figyelt kérdés

Ágynak estem influenzával, taknyom nyálam egybe láz fejfájás végtagfájdalmak stb.

Szokásos.


nem hiányoztam eddig csak ma, tegnap még melóztam ma beteget jelentettem. Reggel 8kor már jött a telefon hogy holnap benn legyek vagy kivágnak.


Senkit se érdekel hány fokos a lázam holnpa ha négykézláb is de be kell menjek.


Hogy hozzam magam használható állapotba holnapra? Per pill a lázam 39.


2017. dec. 5. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok folyadék (legalább 2 l), láz- és fájdalomcsillapító, nyakig takarózz be, így talán könnyebben kiizzadod. Emellett zöldség-gyümölcs, pirítós, főtt krumpli, amit kívánsz. És sok alvás.
2017. dec. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem láz csak első nap szokott lenni, másnap már legfeljebb hőemelkedés, persze ilyenkor nem ajánlatos pár napig elhagyni a lakást, jobb lenne az egyforma levegő és kúrálni magad, nehogy szövődményt kapj és akkor már hosszadalmasabb a gyógyulás. Nem tudom milyen munkahely az, ahol nem lehet pár napig beteg.

Ha mégis bemész, akkor jól öltözz fel, sapka, meleg kabát, és vigyél magaddal lázcsillapítót, teát.

2017. dec. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!