Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utal a remegő végbél?

Mire utal a remegő végbél?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és pár napja néha úgy érzem mintha a végbélnyílásom remegnek egy kicsit időnként amikor ülök.


Nincs alergiám, gyulladás csökkentőt szedek izületi problémára, de ezt csak tegnap kezdtem el szedni.


Semmilyen egészségügyi problémáról nem tudok.


Ez egy kicsit furcsa érzés ... tudom orvoshoz kell menni ha valami furcsa dolgot észlelünk, de nem akarok senkinek sem az idejét pazarolni ha egy teljesen átlagos semmiségről van szó.



2017. dec. 6. 18:57
 1/5 FarkasImreRoland válasza:
Szia! Sok idő eltelt. Látom nem érkezett válasz. De a panaszod megszűnt? Jelenleg nekem is ez a panaszom. Majd írj mi történt veled.
2019. máj. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zoliboymeister válasza:

Sziasztok!

Tudtok választ a fent említett jelenségre?

2020. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sziasztok! Kiderült valami azóta a problémátokról? Pár napja nekem is előjött és idegesít.Köszönöm!
2023. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Semmi eddig...
2023. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is most hasonló problémám van. 2 napja néha-néha valami beremeg az ánuszom körül, mint amikor valakinek a szeme tikkel. Pár percig visszajön, majd elmúlik, és megint kezdődik. Nekem sem fáj, csak amikor észreveszem, akkor idegesít.
2023. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!