Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akit porckorongsérvvel műtötte...

Akit porckorongsérvvel műtöttek mennyire viselte meg? Mennyire volt gyenge műtét után?

Figyelt kérdés

2017. dec. 6. 20:04
 1/2 kretos71 válasza:
Ha a műtét utáni órákra vagy kiváncsi,az még elmegy,de amint elmúlt az érzéstelenítő hatása,onnantól válik "érdekesebbé"a dolog!Ha a műtét utáni fizikai gyengeségedre gondoltál a kérdéssel,"megnyugtatlak"hogy nem ez lesz a legnagyobb problémád!Ha nincs vizelet,és széklettartási problémád,mindenképpen a műtét elkerülését javaslom!Hidd el,tudom mit beszélek!(5 porckorongsérvem van,és így végzek fizikai munkát!)Nem mondom hogy egyszerű,de nem szeretnék újra műtétet!
2018. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Engemet másfél hete műtöttek. A felébredés után, illetve érzéstelenítés után semmi extra nincs, én úgy gondolom vannak itt emberek akik ijesztgetik társaikat, adott helyzetben türelmetlenek, nem kitartóak, nem tűrnek hanem "hisztiznek". Mindenkinek azt tudom mondani, nem éri meg szenvedni, ha orvosilag indokolt merjetek belevágnia műtétbe, kitartani, tűrni, betartani orvosi-nővéri utasítást.
2018. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!