Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha baktériumra antibiotikum,...

Ha baktériumra antibiotikum, akkor vírusra mi?

Figyelt kérdés
3 hétig beteg voltam.Légcsőgyulladásom volt.Antibiotikumokat írt fel a háziorvosom.Először Aktil Duo-t,aztán Zitrocin-t.Ezeket beszedtem,jobban is vagyok kicsit,de 1 hete fáj a torkom.Piros és ilyen sárga gennyes foltok vannak rajta.Visszamentem a háziorvoshoz,de csak annyit mondott,hogy pihenjek sokat,meg egyek sok vitamint.Fájnak az izületeim is.Attól tartok,hogy lehet hogy ezt valami vírus csinálja,és teljesen feleslegesen szedtem az antibiotikumokat.Már ott tartok,hogy nem merek visszamenni,mert nem akarom magam tovább gyengíteni antibiotikummal.Volt valakinek ilyen gondja?

2017. dec. 10. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan szerek, amik egyes vírusok ellen jók, de olyan nincs, ami minden vírus ellen használ.
2017. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Antibiotikom az nem virus ellen van.

Inább szedjél magasdózisú multivitamint,és hagyd a gyógyszereket,az csak méreg.

2017. dec. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Antivírus.
2017. dec. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vírusra természetes szerek, pl.: gargalizálj sós vízzel, ez jó a gyulladt mandulákra, torokfájásra, egyél hagymát, fokhagymát, húslevest, táplálkozz vitamindúsan .
2017. dec. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!