Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hohyan legyek beteg? Hogyan...

Hohyan legyek beteg? Hogyan hányjak?

Figyelt kérdés
Rohadtul elegem van az egész iskolából, meg úgy mindenből. Lelkileg sem vagyok a toppon. Pihenésre lenne szükségem, de a szüleim sose hiszik el, hogy rosszul vagyok. Nem tudom mit tegyek, hogy elhiggyék.

2017. dec. 10. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk ne lóg, meg ne kamuzz betegséget. A szüleid se úgy járnak be dogozni hogy ma megyek, holnap meg nincs kedvem.
2017. dec. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Egyél meg egy élő békát, attól vélhetően hányni fogsz. És a szüleid is el fogják hinni, hogy nem vagy jól.
2017. dec. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
63%
Hánytatást nem ajánlom... Mond meg a dokinak, hogy tegnap kétszer hánytál!
2017. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Nekem meg rohadtul elegem van a nyápic gyerekekből, akik olyan szinten semmitérők, hogy még az iskolával se boldogulnak. De hazudni a szüleiknek meg az orvosnak tudnak. Tudod mit kérdező? Legyél már annyira tökös, hogy igazat mondasz az orvosnak, és kérd meg hogy írjon ki. Ne játssz a praxisával, mert ha diagnosztizál valamit a hazudozásod miatt, az az engedélyébe kerülhet. Csak hogy megússz pár nap iskolát... Szánalmas hogy mire nem vagy képes.
2017. dec. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Izomlazítóval kend be a hónaljad, úgy rakd oda a lázmérőt, és ha hányni is szeretnél, melegvíz + só elég hatásos, de ku*va szar érzés...de ha neked megéri, ezek 100% működnek.
2017. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!