Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Porckorongserv mutet utan...

Dodó86 kérdése:

Porckorongserv mutet utan kell azzal szamolni, hogy ismet kialkulhat serv?

Figyelt kérdés
Nyáron műtöttek servvel csavaroztak is és most ismet fájdalmaim vannak.a bal lábam hangyazik a derakam nagyon fáj es az ideg is nyomja a lábam.Egyenlore nem erzem veszesnek de egy hete tart.
2017. dec. 11. 05:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden sérvre igaz amit kérdezel.
2017. dec. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos sokaknál olvasom, hogy feljebb vagy lejjebb kialakul új sérv.
2017. dec. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a görnyedt ülést tovább folytatják ami a gerincsérv kiinduló oka volt akkor semmi sem változik hanem újra kialakulhat. Itt találsz értékes tudásanyagot a gerinc karbantartására és főleg arra hogy miket nem szabad csinálni:

[link]

Bene László Zoltánnak a YouTube-on is van sok oktató videója a gerinc kíméléséről és műtét nélküli gyógyításáról.

Én az ő internetes oktatásának köszönhettem hogy elkerültem a műtétet és évek óta egészséges a gerincem. A bal lábfejem nekem is zsibbadt mert a kiboltosuló porckorong ideget nyomott. A zsibbadás is teljesen elmúlt. Mindig tapasztaltam hogy a test milyen nagyszerűen képes önmagát gyógyítani, de Bene úr nagyszerű tudásanyaga csak megerősített ebben.


Itt is található tudástár a gerincről:

www.gerincgyogyito.hu

2017. dec. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam a nevét, Bene Máté Zoltán.
2017. dec. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezért megelőző jelleggel gyógytorna, úszás és az "elkerülendő" mozdulatsorokat ne csináld. Ha betartod, akkor kicsi az esélye.
2017. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kretos71 válasza:
De még mennyire is kell számolni!Ha szerencséd van,akkor ezek a mostani tüneteid elmúlnak,nekem egy évig zsibbadt a lábam műtét után!Ha nincs szerencséd,akkor hegesedés van,és az idővel sajnos súlyosabb tüneteket okozhat,mint maga a porckorongsérv!Ne így legyen,és jobbulást kívánok!
2018. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!