Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pantoprazol Sandoz 40mg....

Pantoprazol Sandoz 40mg. Helyett, mit szedjek? Melléhatások? Ki, hogyan szedi? Elvileg étkezés előtt egy órável kell bevenni. Lehetséges hogy kétnaponta szedjek egyet belőle?

Figyelt kérdés

Pantoprazol Sandoz 40mg-ot szedek, mert sokat égett a gyomrom, a nyelőcsövem, stb. Ezek a tünetekszinte elmúltak, lettek más tüneteim: a májam környéke fáj, többször puffadok, és a köldököm környékén is fáj. Csökkentsem az adagot, vagy kérjek másik gyógyszert? Azt írja a leírás, hogy étkezés előtt egy órával kell bevenni, van esetleg más bevált módszer? Mert nekem korog a gyomrom tőle, egy idő után.

Egy időre abba hagytam a szedését, egy hét után, újra előjöttek a régi tünetek...égés,gyomorkevergés,stb., viszont a gyógyszer által okozott tünetek eltűntek...most azon gondolkodom, hogy mi a jobb? Szedni Rennie-t, és egyebeket, bár azok mellett is volt gyomorégésem, vagy továbbra is szedni a Pantoprazolt? Esetleg kérjek-e 20mg.-ost ha létezik? Van valakinek tapasztalata?



2017. dec. 13. 15:48
 1/4 szamo77db ***** válasza:
A kezelőorvosoddal beszéld meg ezt a problémát!
2017. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha lehetne, akkor nem itt kérdeztem volna...
2017. dec. 14. 09:31
 3/4 anonim válasza:
Ha lehetne, akkor (én sem itt) nem itt kérdeztem volna...
2018. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Miért nem lehet a kezelő orvosoddal megbeszélni? Nem hiszem, hogy leharapná az orrod!
2018. máj. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!