Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért halnak meg sokan fiatalo...

Miért halnak meg sokan fiatalon rákban?

Figyelt kérdés
Épp ma olvastam megint egy fiatalabbnak mondható nőről hogy meghalt 37 évesen rákban :(

2017. dec. 16. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ot meg sajnalom is, mert szerettem a hangjat :(
2017. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A 21.századi élet stresszes.


Kevés pihenés,sok munka,sok idegeskedés nem csak az anyagiakon,de az ember önértékelésében is.

Magasak az elvárások önmagunkkal szemben.

2017. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
magas stressz szint na meg a sok tartósító stb szer az ételekben
2017. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Genetika, dohányzás, mérgek, vitaminszegény táplálkozás az oka.
2017. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Stressz
2017. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A stressz belül csendben pusztít, a mérgek amiket megesznek csendben mérgeznek. Csak egy példa: a reggel éhgyomorra ivott fekete kávé gyomorrákot okoz azoknál akik ezt éveken keresztül űzik. Ez már bizonyított. Az elfojtott érzelmek, agressziók mind mind belül rakódnak. Az aggodalmak meg minden. Aki nem él kiegyensúlyozott életet, nem mozog eleget, és nem eszik többnyire normálisan és változatosan, arra a rák vár. Na meg az sem mindegy, hogy fővárosi szmogszipus, vagy hegyvidéki lakos.
2017. dec. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sssaszem ***** válasza:
0%
Szerintem azért halnak meg a fiatalok, mert nem akarnak kemóterápiátm meg sugárkezelést, meg fének attól, hogy rosszul lesznek a mellékhatásoktól, a hajhullástól, ezért inkább ezért halnak meg.
2017. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!