Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek beteg? Lehet ettől bajom?

Lehetek beteg? Lehet ettől bajom?

Figyelt kérdés
beteg szeretnek lenni a jovohetre csak ez a napom van meg az éjszaka nem nem lesz dolgozat mielott calaki mondana mivel jon a teli szunet azert ennyire nem szemetek a tanarok. nem hanem ige osztalykirandulas a szuleim nem engedig hogy itthon maradjak en meg nem szeretnek menni a szemet osztalyommal es anyaek ha azt mondom hogy megy a hasam azt nem hiszik el mert most ment kb egy hete max a laz vayg tudo/torok gyuszit hinne el

2017. dec. 17. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogalmazd meg magyar nyelven is kérlek,úgy könnyebb lesz rá válaszolni.
2017. dec. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csak színészkedni kell tudni :D elmész dokihoz ad papír. én is ezt csináltam sokszor. Aztán hazamentem, leszidtak de nem érdekelt mert volt igazolásom :D
2017. dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem is színészkedj. Vagy menj ki sapka meg kapát nélkül fél órára és beteg leszel... Amúgy meg csinálj úgy, mintha köhögnél (mondjuk a műköhögésről lebukhatsz, úgyhogy ez csak végső eset.) Fújkálhatod az orrodat is, de előtte vizezd be a zsepit, így a hangja is élethű lesz. Vagy mond, hogy "éjjel hánytam", vagy, hogy "megy a hasam!", azt senki nem ellenőrzi le, hisz ahhoz nagyon sok gusztus kell. Ha elmúltál már 10 éves, akkor a doki egyedül is fogadni fog, így sunyiban lóghatsz 1-2 napot, DE NEM TÖBBET!!! Többi válaszolóknak: Én nem segítem őt a lógásban. Az nem lógás, ha nem megy kirándulni, az nem probléma, (anno a kirándulást én is ellógtam :D) hisz ugye nem a tanulást lógja el... ;)

Üdv.: Szabolcs

F/41

2017. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!