Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti otthagynátok a kisiskolát,...

Ti otthagynátok a kisiskolát, mint munkahelyet, mert állandóan beteg vagy?

Figyelt kérdés

Én ezt nem bírom, hasmenés, hányás, nátha, torokfájás, vírusok. Múltkor az influenzát is összeszedtem, 40 fokos láz, tüdőgyulladás, arcüreggyulladással karöltve.

Most ebben a tanévben hetente beteg vagyok. Most is benne vagyok egy náthás, hőemelkedés, fejfájás vírusban.


Egyedül influenza ellen tudnám beoltatni magamat, amit meg is tettem. Vitamint is szedek, de hasztalan. Több mint 30-szor vagyok beteg egy évben, ki se gyógyulok, jön egy újabb.

Ennyit nem ér meg az állandó betegség. Az évek alatt se javult, ez a 4. ilyen évem. Elegem van.

Arról nem beszélve, hogy utoljára óvodában, ált. suliban voltam beteg. Utána 10 évig semmi, szóval nem vagyok beteges. Hiàba küldöd haza a beteg gyereket, a gyerekorvos vagy szülő küldi is vissza, aztán elölről. A takarításról nem is beszélve.


2017. dec. 18. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Én biztosan ott. Alig vagyok beteg, és nem szeretek beteg emberek között lenni, de a gyerekekből meg mindenféle bacilus jön éveken át, összefertőzik egymást meg a felnőtteket. Ennyit nem ér az egész, hogy állandóan szrul legyél és betegeskedj.
2017. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első lépés hitesd el magaddal hogy nem vagy beteg, akár minden nap felkelsz reggel mond el hogy egészséges vagyok és jól érzem magam, ne meséld be magadnak hogy biztos megint beteg leszek holnap vagy azután mert akkor tuti hogy az leszel, a vitaminok tényleg nem használnak abból ne is szedj sokat leginkább én nem is szednék egyet sem, helyette egyél gyümölcsöket az sokkal jobb tapasztalat és egészségesebb is mint a vitaminok, pl amikor fáj a fejem nem mindig veszek be gyógyszert és magától is elmúlik a fejfájásom, egyébként amikor fáj a feje az embernek akkor az általában azt szokta jelenteni hogy kevés a folyadék a szervezetben, szóval fejfájásra igyál 1-2 pohár vizet tudom hogy nem olyan jó az íze de ez segíteni fog, a sulit pedig próbáld meg folytatni, nem szabad feladni az embernek küzdeni kell, és ha nem sportolsz kezdj el sportolni :-) pl fuss, én ilyen hidegben is futok és míg mások csak ki mennek már megfáznak de én már nem, mivel a testem mostmár erős lett és nem kapok el bacikat,remélem segítettem? :-)

Sok szerencsét, hajrá, képes vagy rá tudom ;-)

2017. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!