Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Leukémia?

Mi lehet ez? Leukémia?

Figyelt kérdés
Amúgy is mindig idegeskedös típus vagyok,mindig félek,megakarok felelni mindenhol.Olvastam,hogy a orr vérzés lehet a sokk stressztől ,de mindig stresszelek és mostanában jött elő sokszor az orr vérzésrmmel együtt a szàj vérzés is.

2017. dec. 20. 18:45
 1/3 Poris2000 ***** válasza:
Hát, ha "csak ennyi" panaszod van, akkor nem valószínű, hogy leukémiád lenne. A leukémia azon fázisában, amikor már vérzéses panaszok jelentkeznek, olyankor gyakori lehet a lázas, vagy hőemelkedéses állapot, éjszakai izzadás, fertőzéses állapotok, fáradékonyság, fogyás, stb. Ha zavar az orrvérzés (ami lehet a magas vérnyomástól is akár, amit pediga krónikus stressz is okozhat, mert nem tudod, hogy mitől van, menj el orvoshoz, és ő majd legalább egy vérvételre beutal, abból pedig ki lehet mutatni, ha valami véralvadási zavarod (amit okozhat elvileg leukémia, de nálad, ha nincs más panaszod, amiket fentebb említettem, szinte 100%, hogy nem az áll a háttérben).
2017. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha tele lenne kékzöld foltokkal a tested annak ellenére hogy nem ütötted meg magad na meg lázad volna akkor esetleg gyanakodhatsz rá


Amugy a hipohondérséggel fordulj pszichológushoz

2017. dec. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Normalis vagyok, de az nem Normalus, hogy szam is verzet, meg az orrom is, holott nem szokott.
2017. dec. 21. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!