Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen anyagok erősíthetik...

Milyen anyagok erősíthetik fel az asztmát? Mit ne adjak semmiképp az asztmás barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Barátnőm asztmás, bár szerencséte kevésszer vannak tünetei, viszont van ami nagyon elő tudja hozni. Meg szeretném lepni egypár dologgal, de nem vagyok biztos benne, hogy azok ártalmatlanok e számára. Őt magát megkérdezni nem merem, mert meglepetés lenne. Tehát pl teákvan, ételekben, italokban mi az az anyag ami kihozza az asztmát? Mi az amit biztos NE adjak neki?

Pl teákat nagyon imádja, ezért többek közt vettem neki egy exkluzív teaválogatást rengeteg ízzel. Több helyről hallottam viszont ellentmondásos állításokat néhánnyal kapcsolatban.

Légyszi segítsetek! Nagyon fontos nekem ő, bár még csak egy fél éves kapcsolat, teljes szívemből szeretem és aggódom érte! Hogy segíthetnék rajta? Mitől gyógyulhat valamelyest az asztma?



2017. dec. 21. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok..és attól jön ki ha vmi olyan közelében vagyok amire allergiás vagyok..vagy van hogy csak lelki alapon..kérdezz inkább rá, hogy van-e olyan étel amire allergiás és nem lesz gond :)
2017. dec. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tej, tejtermékek, cukor, fehérliszt... stb.

https://www.youtube.com/results?search_query=asztma

2017. dec. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia! Tejtermeket cukrosat es gabonat semmikepp azzal csak rontanal a helyzeten! Vannak paleo csokik vegyel neki olyat, tudom h nem annyiba kerul mint a rendes csokik de ha tenyleg szereted akkor ennyit megerdemel. A tejtermek gabonatermek es cukros nyakot termel a szervezetbe es az felerositi az asztmat. A esetleg huzamosabb ideig csak zoldseget gyumolcsot hust fogyasztana. Menta/citromfuves tea. (Othon is meg tudod csinalni) tegyel bele MEZET es esetleg gyomberkarikat.

Remelem rlmulik a baratnodnek az asztmaja

2018. márc. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy ismerosomnek wlmult igy a nagyon nagyon durva asztmaja. Paleozzon
2018. márc. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!