Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Térdizület degeneratív bajára...

Térdizület degeneratív bajára mi a legjobb módszer?

Figyelt kérdés
Egy sérülésből adódóan (gerinc) gyenge lábizmok miatt rosszul terheltem térdeimet hosszabb ideig. Túl visszafeszítve álltam rajtuk. Miután most már tudnék lassan menni nagyon be vannak gyulladva, úgymond "égnek". Mit tudnék tenni mielőbbi gyógyulásuk érdekében? Proenzit már elkezdtem szedni.

2017. dec. 22. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem az orvos mondta, hogy kérdezd meg a gyk-n a terápiát. De már az is jó dolog, hogy javul a lábad.
2017. dec. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az orvos mondta :). Ha nem év vége lenne, nem is tettem volna. Viszont csak jövő év elején megyek vissza orvoshoz, addig is gondoltam ha valaki tud itt bevállt kenőcsöt, vagy gyógymódot, azt szívesen meghallgatom.
2017. dec. 22. 11:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Gyulladásra jó a halolaj, a gyömbér és a kurkuma. Érdemes minőségit választani. A proenzi porcépítőket tartalmaz.Jobbulást!
2017. dec. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!