Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez IR? Segítség!

Viktorka26 kérdése:

Ez IR? Segítség!

Figyelt kérdés

Glucose 0 perces 5.4

30 perces 9.2

60 perces 7.9

90 perces 5.6

120 perces 5.3

Insulin

0 perces 4.0

120 perces 35.1

60 perces nincs feltüntetve sehol!

Hajhullás idokolatlanúl hízás és egy csomó tünet ( ami megeggyezne az IR-rel) miatt vizsgáltattam magam! Az endokrin dokim közel 2018 febr közrpére adott időpontot, hogy az eredménnyel menjek! Nos addig meg öl az ideg... így is neccen vannak az idegeim...35 éves 75 kgs 22 hós kisfiu anyukája!(10 kgt 2 hó akatt hiztam) heti 5 nap 2 órás kardio edzés és komoly diéta mellett!!!!!!!!!!!! Közben kiderült, hogy candidizmus is van egy kezeletlen köröm gomba miatt!!!! Segítsen valaki....


2017. dec. 25. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvosod segít
2017. dec. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom, hogy segít...,. Van is időpontom hozzá! Csak tudod február vége még 2 hónap!!!! És addig idegen veszek mire ez az idő kerdőjelekkel teli időszak... arra gobdoltam van valaki aki kèpven van a számokat illetően!!!.... nem a google az orvosom.........!!!!
2017. dec. 25. 16:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!