Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi van velem? Szóval ha...

Alexics15 kérdése:

Mi van velem? Szóval ha elolvasok valami betegséget és a tüneteit akkor a tüneteket beképzelem magamnak. Lassan már ez az örületbe kerget. Lehet tinikorban szívninfarktust kapni?

Figyelt kérdés
Hogy mutatják ki tinikorban ha valaki beteg ? A pánikbetegségbe bele lehet örülni ? Ha benyomom a szemeimet akkor miért lesz sötét minden ? A Karácsonyi stressz is okoz pánikrohamot ?

2017. dec. 26. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hipohonder vagy valószínűleg. Vizsgáltasd ki magad ebből ki lehet gyógyulni. Viszont tényleg járj utána mert saját magad fogod megbetegíteni.
2017. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvass csodás gyógyulásokról.
2017. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha félsz, akkor menj el orvoshoz. Nem fog kinevetni, mert ő is végigment ezen egyetemi tanulmányai alatt.
2017. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobb agyféltekés vagy, de nagyon erős a reális, racionális oldalad is. Én is ilyen vagyok, sok szempontból az érzelmeim a meghatározó, ha jobb hangulatban vagyok, akkor szinte be nem áll a szám.
2017. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ilyen hülye vagyok mint te...én elmegyek majd egy pszichológushoz mert borzalmas hogy egy megfázásból rögtön tüdőembóliát gyártok...én kórházban dolgozok sok halottat láttam tuti azért van... sztem te is jobba jársz ha szakemberhez mész...
2018. jan. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!