Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 év alatt romolhatott a szívem?

1 év alatt romolhatott a szívem?

Figyelt kérdés
Tvaly voltam kardiológián,ekg,szívultrahang.15 éve szedek renitec 10mg,betalocot szedtem de az helyett kaptam tavaly concor 5 mg-ot.voltak extráim eléggé megijedtem.sokvolt akkor a stressz,kávé,cigi.azóta napi 1 kávé,és 10-15 szál cigi a kb 40 helyett.De néha most is érzem mintha kihagyna a szívem.néha ilyen szédülés szerű érzésem is van.és ilyen ijedség szerű érzés a hasamba.mozgás szegény az életem,nem merek mozogni,sportolni mert félek hátha azzal ártok magamnak.kardiológus tavaly a vizsgálatok után nem mondta hogy menjek vissza kontrollra.lehet valami gond a szívemmel azóta?

2017. dec. 27. 07:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Én kérnék időpontot és visszamennék a biztonság kedvéért. Nekem születésem óta rendszeresen járnom kellett, már megtehetném, hogy hagyom a francba, de tudod, életed csak egy van :D

Azt a fél órát+ várakozást megéri évente, hogy tudjam, mi van velem.

2017. dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!