Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek volt olyan aranyere,...

Kinek volt olyan aranyere, ami nem fájt?

Figyelt kérdés

Terhesség alatt jött ki egy dudor az ánuszomnál, ami keményebb széklet esetén picit vérzett,és picit fájt. A vény nélküli kenőcsöktől nem múlt el, de kisebb lett. Azóta háziorvosnál is voltam vele, kaptam beutalót a proktológiára január végére.

De kezdek félni, mi van, ha nem is aranyér? Július óta kint van. És nem okoz sok problémát, nem is igazán érzem. Lehet ettől még aranyér v más lehet?



#aranyér #fájdalom #nem húzódik vissza
2017. dec. 27. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Az aranyér csak akkor fáj, ha be van gyulladva.
2017. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neten ne kerj tanacsot, ne nezelődj betegsegek utan, ha meg orvos is irna vissza az sem adhat 100% os valaszt, hogy majd te utana jarsz, hogy mi bajod, veletlenul ratalalsz hogy vegbelrak es elhiszed közben meg lehet, hogy csak valami banalis dolog, az orvosok megvizsgaljak es meggyogyitanak, sok idegessegtől megmented magad es az idegesseg nem jo semmire
2017. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt valami gond. Nem fájt csak kellemetlen volt, szerintem csak kidörzsoltem a wc papirral. Figyelmesebben tisztitottam fürdéskor meg kértem a gyogyszertárban aranyér kenőcsöt sperti vagy hasonló nevüt adtak azzal bekentem a kipufogót fürdés után és rendbejött kb 2hét alatt.
2017. dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor ezek szerint egy nem gyulladt aranyér képes fájdalom nélkül kint lenni.

Mint írtam megyek orvoshoz mindenképp. Csak addig is mások tapasztalataira voltam kíváncsi.

2017. dec. 28. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!