Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Légszomj? Telítődik vízzel a...

Légszomj? Telítődik vízzel a tüdőm? A mellkasom is nyom, nem tudom mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb 3 napja kezdődött egyik este miközben felültem beszúrt egy vonalba a k3t mellem között. Aztán nem igazán foglalkoztam vele, elaludtam. Majd másnap reggel is szurdogált egy kicsit, nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. De mostmár szörnyű. Ha nagyobb levegőt veszek akkor is szúr 3s már a melleim is fájnak olyankor. Mi lehet ez?

Mellesleg szerintem légszomjam is van, olyan mintha nem telítődne meg rendesen a tüdőm. Fül-orr-gégén már voltam mert úgy érzem nem tudok rendesen nyelni meg levegőt venni, mintha lenne valami a torkomba, de nem találtak semmit. Annyit mondtak, hogy nagyobb az orrmandulám az átlagnál. Félek, hogy egyik este megfulladok. Mi lehet ez???? Előre is köszi a válaszokat.

14/l



2017. dec. 28. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz is, lehet kell majd egy allergia vizsgálat, vagy más.
2017. dec. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, elmegyek de csak jövő héttől rendel. Azért írtam ki ide hátha van valami ötlet
2017. dec. 28. 08:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon be vagyok pánikolva! Ha nagy levegőt veszek akkor szorít a mellkasom lehet hogy légmell vagy tüdòembólia??
2017. dec. 28. 10:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet légmell,bár ahhoz fiatal vagy. Tüdőszűrés kellene.
2017. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagyis tüdőrák?
2017. dec. 28. 12:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak becsípődött egy ideg, akkor is fájhat lélegzetvételre.
2017. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!