Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen emésztőrendszeri...

Milyen emésztőrendszeri betegség ez? Beszorult a gáz és lázam volt.

Figyelt kérdés

Tegnap este 11-kor értem haza. Kint viszonylag meleg volt, csak a szél fújt, engem meg elkezdett rázni a hideg.


Hazaértem és nem múlt el. Megmértem a lázamat. Egy icipici hőemelkedést észleltem. Aztán feltűnt, hogy nem tudok szellenteni.


Elkészültem a lefekvéshez, az ágyban csak forgolódtam, egész éjjel csak pillanatokra aludtam el. Rázott a hideg, már 38 fok volt a lázam. Néha rám-rámtört a hányinger egy pillanatra. A gáz csak gyűlt meg gyűlt a hasamban, megkeményedett a gyomrom (annyira nem fájt, csak kellemetlen volt). Megittam egy pohár sós-szódabikarbónás vizet, hogy meghajtsam magam, ráültem a vécére, de nem történt semmi, csak egy-két büfi távozott. A láz még mindig nem ment le. Úgyhogy ma reggel hétig csak kinlódtam az ágyban. Lázcsillapítót nem vettem be, mert azt gyomorbetegségeknél nem szabad (pl. elnyomja a vakbélgyulladás tüneteit).


Ittam egy üres kávét és elkezdtem icipiciket szellenteni. Aztán hirtelen egy óriásit. Rám tört a székelhetnék. Ki is pakoltam a tegnapit, de nagyon furcsa volt az állaga: nem híg, de nem is kemény (mint amikor székrekedésnél "besül"), hanem valahol a kettő között: krémes állagó, pici kemény darabokkal és az egész felülete fodros volt meg nyálkás.


Na, amióta ez kijött, azóta a gyomrom tök normál állapotban van, visszajött a komfortérzet, csak olyan, mintha jól kupán vágtak volna, ugyanis nem aludtam semmit.


2017. dec. 28. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vírusfertőzés. Diétázz, szedj probiotikumot és pár nap alatt rendbe jössz.
2017. dec. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt az este. Már jobban vagyok.
2017. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!