Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen orvossal irathatnék...

Milyen orvossal irathatnék fel féregírtót?

Figyelt kérdés
Másik városban lakom, mint ahova be vagyok jelentve házirovoshoz. Ebbe a városban nem lát el a háziorvos, megkérdeztem. De akkor kivel irathatnék fel gyógyszert?
2017. dec. 28. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Most önmagadat akarod féregteleníteni vagy valami más terved van?
2017. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Önmagamat akarom, mert a cicámban volt féreg pár hónapjaés most magamon is hasonló tüneteket észleltem.Bajom nem lenne, ha beszedném a gyógyszert, de ha van bennem féreg, akkor az kiűzné. VIszont dolgozom most egy másik városban, délután 4 után tudnék elmenni dokihoz, de akkor már nem rendel a másik városban sem, ha esetleg hazautaznék. De erre a max. 1 évre nem szeretnék átiratkozni ide.

De nem tudom milyen orvoshoz mehetnék így el

2017. dec. 28. 15:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha van tartozkodoi lakcímed, azzal mehetsz a lakhelyed szerinti háziorvoshoz. Elmeséled a bajod és ő ír egy beutalót széklet vizsgálatra. Ha az eredmény pozitív akkor kapod a receptet. Ha minden neg. akkor valahol máshol van a baj. Ha ez az út nem járható akkor magánprakszis a megoldás.
2017. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem látnak el,hiába szól oda a tartózkodási helyem. Felhívtam és megkérdeztem őket, legutóbb, mikor beteg voltam és azt mondták, csak akkor látnak el, hogyha átiratkozom oda teljesen, de azt nem szeretnék ilyen rövid időre. És magánorvos közül melyik foglalkozik ilyesmivel?
2017. dec. 28. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Belgyógyász szakorvos.
2017. dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Féregirtót a patikába vehetsz. Nem kell hozzá semmilyen beutaló, vagy recept.
2017. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Utolsó: tudomásom szerint minden féreghajtó vényköteles. Állatok számára lehet venni csak anélkül, a cicám természetesen túl van már a kúrán

2017. dec. 28. 16:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Iratkozz át, ha annyira pattognak, aztán 10 perc múlva vissza. Oltári nagy hülyeség ez a csak a házidokihoz szabad menni rendszer. Ezért utazgasson mindenki 100-200 km-t adott esetben? Nem házidokit akar az ember igénybevenni, hanem orvosi ellátást, ami országos kell, hogy legyen.
2017. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!