Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy kb. Két-három...

Lehetséges, hogy kb. Két-három éve vakbélgyullyadásom volt, aztán most megint? Esetleg túl paranoiás vagyok és csak elrontottam a gyomrom?

Figyelt kérdés
Ha hülye kérdés ne kövezzetek meg nem sokmindent tudok a témáról. Az van, higy néhány évvel ezelőtt talán egy duathlon verseny után egy hátig úgy fájt jobb oldalt(ahol elvileg a vakbél van, hogy konkrétan nem tudtam normálisan lépni. De nem foglalkoztam vele, pihentem, aztán elmúlt. Most egész este 20 másodpercenként belenyilalt a fájdalom ugyanabba a pontba, másnap(ma) meg olyan érzésem volt végig, mintha hánynom kéne. Így a... torkomban meg a számban éreztem. Elég szar volt, ittam egy litert teát és azóta jobb.

2017. dec. 29. 22:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést nem tudok írni, de remélem azért ki lehetett goberálni, hogy miről van szó
2017. dec. 29. 22:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj vele orvoshoz minél előbb!


Én 11,5 hónapig húztam egy perforált,betokosodott vakbéllel,mire nyáron megműtöttek.

2017. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2018. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!